Blog

5 najsilnejších argumentov pre IT outsourcing v menších a stredných firmách
V praxi často funguje princíp: „Čo nepoznám, toho sa obávam.“ Avšak v prípade IT outsourcingu, teda prenášaní IT funkcií a procesov na špecializovanú firmu, je to viac než škoda. Existujú viaceré kľúčové momenty, ktoré robia IT outsourcing atraktívny, nielen z pohľadu zväčšenia potenciálu firmy, ale aj optimalizácie nákladov. A to sa v dnešnej dobe viac ako počíta!
Čítať viac
Chcete vo vašej firme väčšiu produktivitu? Zabezpečte ju!
Od čias koronového home officu viaceré firmy postrehli, že zodpovednosť zamestnanca neklesla s možnosťou pracovať z domu. Práve naopak. Jednou z možností, ako vytvoriť background pre prácu odkiaľkoľvek a kedykoľvek a zároveň zvýšiť produktivitu, je cloudová platforma Microsoft 365.
Čítať viac
Veci, ktoré potrebujete vedieť o IT outsourcingu
Pojem IT outsourcing je na Slovensku známy už dlhé roky. Ľudia si však stále nevedia úplne presne predstaviť, čo všetko zahŕňa a ako to môže fungovať. Priblížime vám preto základné detaily, ktoré vám pomôžu s rozhodnutím, či sa IT outsourcing oplatí zaviesť aj vo vašej firme.
Čítať viac
Vlastný IT špecialista alebo IT outsourcing?
Každá firma potrebuje pre svoju činnosť dobre fungujúce IT. Z tohto dôvodu by mala teda zhodnotiť vlastné možnosti. Správu firemného IT je možné zabezpečovať buď interne, alebo s využitím dodávateľa.
Čítať viac
Digitálna bezpečnosť pre firmy
Malé a stredné firmy nepovažujú digitálnu bezpečnosť svojich systémov za prioritu. Štatistiky Európskej únie však ukazujú, že takmer tretina malých podnikov už bola vystavená kybernetickým útokom.
Čítať viac
Koľko naozaj stojí IT outsourcing?
Každá firma dnes pre svoju činnosť potrebuje bezchybne fungujúce IT. Ako je to možné zabezpečiť a neplatiť za servis počítačov? Čítajte ďalej a dozviete sa viac.
Čítať viac
Riziká IT oursourcingu
Čoho sa firmy pri výbere IT oursourcingu obávajú? Ako sa možno týmto rizikám vyhnúť? Opatrnosti nikdy nie je dosť. Skúsenosti firiem s ich dodávateľmi môžu byť rôzne a platí, že dodávateľov IT služieb v Bratislave je potrebné si riadne overiť.
Čítať viac

ISO9001

ISO14001

ISO27001

ISO37001

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram