Kto sme

Správa firemných počítačov a sietí

IT nás spája

Nie sme len počítačová firma

"Počas rokov pôsobenia v IT sektore sme svedkami nebývalej technologickej evolúcie, ktorá formuje nielen spôsob, akým podnikáme, ale aj to, ako žijeme. Pri zrode našej firmy bol zmyslom existencie poskytovanie bezpečných, spoľahlivých a inovatívnych IT riešení, ktoré umožňujú našim klientom dosahovať ich obchodné ciele efektívnejšie.

S plynutím času zostávajú nemenné len naše hodnoty, ktoré sú odrazom toho, čo považujeme za dôležité v podnikaní aj v osobnom živote. Integrita, transparentnosť a inovácia sú základy, na ktorých stojí naša firma. V globálnom kontexte sa však mení všetko: možnosti, prístupy, technológie. Naše najnovšie úspešné projekty odrážajú súčasné dianie a sú zamerané na rozvoj a integráciu najnovších technológií, ktoré podporujú udržateľnosť a zlepšujú spôsob, akým naše služby prispievajú k lepšej a bezpečnejšej budúcnosti pre všetkých. 

V ére, kedy je digitálna transformácia kľúčová, kladieme dôraz na to, aby naše technológie a riešenia boli dostupné, inkluzívne a férové. Veríme, že tieto princípy nás vedú k vytváraniu trvalých a hodnotných vzťahov s našimi klientami, partnermi a zamestnancami."

Miroslav Môc, Founder & SEO of detect s. r. o.

ZAUJÍMAVÉ FAKTY O NÁS

Spoločnosť detect pôsobí na slovenskom trhu v oblasti informačných technológií už od roku 2004. Zastrešujeme komplexnú profylaktiku IT, od serverov, cez siete, pracovné stanice až po inovatívne riešenia na mieru, takže sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na svoj biznis.

20

ROKOV 
NA TRHU

>70

SPRAVOVANÝCH ZÁKAZNÍKOV

7

MEDZINÁRODNÝCH PROJEKTOV

2

INTERKONTINENTÁLNE PROJEKTY

>200

SPRAVOVANÝCH 
SERVEROV

>500

SPRAVOVANÝCH 
SERVEROV

Náš tím je tu pre vás

Odbornosť a ochotný priateľský prístup je to, čo nás charakterizuje. Veríme, že práve to je esenciou každej úspešnej spolupráce. Spoznajte náš tím.
Špecialisti
Back office

Aký chceme byť

Okrem neustáleho zlepšovania sa vo svojom odbore a službách, nezabúdame ani na tých, pre ktorých môže byť naša pomoc životne dôležitá. 

Čo hovoria naši klienti?

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram