Kto sme

Správa firemných počítačov a sietí

IT nás spája

Nie sme iba "počítačová firma"
Neustále prechádzame vývojom a pre našich klientov prinášame najmodernejšie inovácie. Máme za sebou už mnoho úspešných projektov.
Portfólio našich IT služieb sa neustále rozrastá vďaka pravidelným odborným školeniam nášho personálu. Aj keď hlavným miestom našej pôsobnosti je Bratislava, naše služby poskytujeme aj v iných častiach Slovenska a aj v zahraničí. (Česká Republika a Rakúsko)
Na IT už nepotrebujete žiadnu inú firmu, riešime všetky požiadavky, komunikujeme s dodávateľmi, navrhujeme vám nové riešenia, zakúpime vám potrebný hardvér/softvér, zaškolíme vás, likvidujeme staré zariadenia, atď.
Naše portfólio služieb je široké. Ak máte na nejaký čiastkový systém iného dodávateľa, my ho za vás budeme kontaktovať. Sme teda pre vás jeden bod kontaktu.

ZAUJÍMAVÉ FAKTY O NÁS

Spoločnosť detect pôsobí na slovenskom trhu v oblasti informačných technológií už od roku 2004. Zastrešujeme komplexnú profylaktiku IT, od serverov, cez siete, pracovné stanice až po kancelársku techniku, takže sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na svoj biznis.

>200

 
SPRAVOVANÝCH
SERVEROV

>500

 
SPRAVOVANÝCH
PC

>10 000

 
UZAVRETÝCH
TICKETOV

 

18 min.

 
PRIEMERNÁ
DOBA
ODOZVY

20 rokov

 
NA
TRHU

>70

 
POČET
SPRAVOVANÝCH
ZÁKAZNÍKOV

 

Náš tím ju tu pre vás

Odbornosť a ochotný priateľský prístup je to, čo nás charakterizuje. Veríme, že práve to je esenciou každej úspešnej spolupráce. Spoznajte náš tím.
Špecialisti
Back office

Čo hovoria naši klienti?

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Odbornú správu vašich IT systémov zabezpečuje vyškolený personál.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram