Komplexný IT Outsourcing

01

Audit

Na začiatku vypracujeme komplexný audit a efektívne nastavíme všetko, s ohľadom na vaše požiadavky, náklady a ciele. K novému nastaveniu vypracujeme podrobnú dokumentáciu, ktorú pravidelne aktualizujeme.
Viac informácií

Implementácia zistení
a nových riešení

Sme odborníci. Preto, ako na začiatku, tak aj počas celej spolupráce navrhujeme a vieme zapracovať nové riešenia a inovácie, ktoré budú šetriť nielen váš čas, ale aj náklady.
Viac informácií
02
03

Monitoring a údržba

Neustále monitorujeme všetky dôležité systémy, takže prípadným incidentom predchádzame. Staráme sa tak o hladký chod vašeho IT.
Viac informácií

Riešenie incidentov
a požiadaviek

Akékoľvek neštandardné situácie a vaše nové požiadavky sme schopní promptne riešiť. Stačí vám jeden bod kontaktu, náš helpdesk, a naša reakcia cez vzdialený prístup, alebo priamy výjazd k vám, je otázkou niekoľkých minút. Zmluvne garantujeme reakčný čas do jednej hodiny.
Viac informácií
04

Koľkokrát ste už vo firme riešili problém s počítačmi, sieťou, stratou dát, ci rôznou firemnou technikou? Neštartujúci server, problém so sieťovým pripojením, alebo hacknutý notebook a stratené dáta? Trápili ste sa s tým niekoľko dní, kým ste prišli na riešenie, alebo na to, ako takýmto situáciám predchádzať?
Existujú stovky scenárov, pri ktorých Vám odborná firma poskytne pomoc rýchlejšie, efektívnejšie a komplexnejšie ako interný zamestnanec.

​O peniaze ide vždy až v prvom rade. Čas a úsilie, ktoré venujete údržbe, správe či nastaveniam počítačov, sietí alebo serverov, alebo nebodaj riešeniu havarijných
situácií, ste mohli venovať zarábaniu. Sami viete, že tieto úkony Vás oberajú o čas, ktorý by ste mohli venovať rozvoju svojich obchodných cieľov.

6 najsilnejších argumentov hovoriacich pre outsourcing IT:

01
Majte viac času na vlastné podnikanie, a servisné starosti prenechajte nám…
02
Získajte prístup ku komplexným a 20 ročným skúsenostiam “na zavolanie”…
03
Zvýšte bezpečnosť dát a IT systémov v dnešnom rizikovom online svete…
04
Implementujte nové technológie efektívne a bez obáv zo zmeny…
05
Znížte prevádzkové náklady IT a zvýšte svoju efektivitu…
06
Udržujte si náskok pred konkurenciou…

IT outsourcing

Využite správu vašich IT zdrojov odbornou firmou. IT outsourcing je spôsob, akým môžete rozšíriť svoje možnosti a zvýšiť konkurencieschopnosť - už len
z princípu služby viete zmeniť náklady na ľudské zdroje z fixných na variabilné, alebo ich do značnej miery šetriť. Využite naše služby a vaši kolegovia sa môžu venovať vášmu biznisu.

Ponúkame nasledovné riešenia:
správa firemných počítačov a sietí
správa serverov
kybernetická bezpečnosť
cloudové služby
špecializované služby

Čo tomu predchádza?

IT audit je prvým krokom na ceste k bezpečnej správe vašich systémov a firemných dát. Optimálne riešenia vrátane cenovej ponuky sú súčasťou každého IT AUDITU. Máte záujem o IT audit zadarmo? Neváhajte a dohodnite si termín ešte dnes - napíšte nám.

Chcem IT audit
IT audit zahŕňa:
V akom stave sú vaše IT systémy a počítačové siete
Ako zvýšiť ich produktivitu a funkčnosť
Ako zabrániť vysokým nákladom za IT servis?
Ako zabezpečiť a archivovať vaše firemné dáta
Ako optimálne umiestniť a spravovať vaše servery

Ako prebieha IT audit

01

Stretnutie

Náš skúsený IT odborník si s vami dohodne termín.

Je čas odhaliť slabé miesta a riziká, ktoré ohrozujú vaše podnikanie. Nečakané výpadky a opravy môžu nielen vážne zasiahnuť chod vašej firmy, ale predovšetkým predstavujú zbytočné náklady a straty. Rezervujte si ešte dnes bezplatný IT AUDIT vašich systémov.

02

Analýza

Pomocou dotazníka zmapujeme stav vašich informačných technológií.

Náš skúsený odborník s vami preskúma základné aspekty a parametre vašich systémov. Kladieme dôraz na bezpečnosť a ochranu vašich dát. Naša analýza v žiadnom smere neohrozí ani neovplyvní chod vašej firmy. IT Audit poskytujeme pravidelne hneď niekoľkým spoločnostiam.

03

Poradenstvo

Vyhodnotí výsledky a navrhne vám optimálne riešenie.

To najlepšie na koniec. Vyhodnotíme výsledky IT AUDITU a navrhneme vám cenovo a časovo optimálne riešenia. Zohľadníme nielen súčasnú situáciu vašich systémov ale aj vaše obchodné a finančné ciele. Súčasťou každého auditu je nezáväzná cenová ponuka šitá na mieru.

Návrh nových riešení a inovácií

 
Na základe auditu navrhneme ideálne riešenie na mieru.
Zohľadníme súčasný stav, vaše obchodné ciele a možnosti,
ponúkneme zlepšenia, ktoré:
 • efektívne vyriešia súčasné a budúce požiadavky na náročnosť správy IT
 • ušetria váš čas a ľudské zdroje
 • znížia dlhodobé náklady na správu IT
 • našimi znalosťami a skúsenosťami vytvoria ucelený fungujúci systém vysokého štandardu

 

K novému nastaveniu vypracujeme podrobnú dokumentáciu, ktorú budeme neustále aktualizovať.

Pozrite si príbeh nášho klienta

Kroky k efektivite

Poskytujeme podporu a technologické riešenia už 17 rokov, preto dokážeme ponúknuť strategické partnerstvo presne na mieru. Po analýze IT auditu Vám
navrhneme nielen cenovo a časovo optimálne riešenie, ale zohľadníme i trendy vášho budúceho rozvoja. Môžete sa rozhodnúť pre formu a rozsah
spolupráce, či už na základe paušálu, alebo poskytnutia konkrétnych služieb.
01

Audit

Posúdime, navrhneme riešenie, a až potom nasadíme a spravujeme. Žiaden pokus-omyl.
02

Integrovaný Helpdesk

Naša vzdialená správa a monitorovanie Vám umožňuje riešiť akekolvek požiadavky v oblasti IT.
03

Technická podpora 24/7

Zahŕňa monitoring, školenie, konzultácie, riešenie problémov, strategické návrhy a celkovú optimalizáciu.
04

Starostlivosť o servery

Poznáme všetky typy serverov
a zabezpečujeme ich správu a monitoring.
05

Cloudová bezpečnosť

Navrhneme a zabezpečíme ochranu
spolu s potrebnou dokumentáciou.

Čoho sa nebáť

Najčastejšou obavou pri akejkoľvek zmene je zmena samotná. V prípade IT outsourcingu však aj témy, ktoré vyvolávajú obavy či otázniky,
figurujú práve tieto ako najsilnejšie stránky:

Bezpečnosť výkonov a dát

Práve odborná firma so skúsenými IT profesionálmi disponuje postupmi, skúsenosťami a opatreniami, ktoré úspešne zabezpečia a udržujú ochranu vašich citlivých údajov.

Zvýšené náklady

Práve naopak - z fixných nákladov na servisného technika - platíte ho či zasahuje alebo nie, si urobíte variabilné náklady, ktoré platíte len vtedy, keď  je potreba. V prípade paušálu vás celá služba stojí menej, ako sú náklady na zamestnancov.

Transparentnosť

Naše služby sú vopred dohodnuté, strategicky plánované a transparentné. Pozrite si naše základné balíky.

Využite našu viac, ako 20 ročnú skúsenosť, a podnikajte bez obáv o techniku

Cenová ponuka

Najčastejšie otázky

Potrebuje moja firma outsourcovať správu IT?
Každá firma má ambíciu rozvíjať sa a zlepšovať svoje postavenie na trhu. IT je najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvie a profesionálna odbornosť a skúsenosť vám zabezpečí budúce konkurenčné výhody. Expertným IT auditom zistíte, ako svoju techniku optimalizovať a vyťažiť z riadenia svojho IT potenciál, aby ste boli efektívnejší, produktívnejší a konkurencieschopnejší.
Pri nových riešeniach vždy vyvstáva otázka bezpečnosti. Akú mám záruku, že moje citlivé údaje zostanú v bezpečí?
Kľúčovou kompetenciou pri outsorcovanej správe IT je práve bezpečnosť. Ak aj firmy so svojim interným IT tímom prijímajú určité preventívne opatrenia, v porovnaní s profesionálnymi poskytovateľmi sieťových služieb, veľmi často nie sú postačujúce. Či už sa jedná o kybernetické útoky, úniky citlivých informácií, alebo bezpečnosti pri migrácii do Cloudu, ako IT experti vám vypracujeme bezpečnostný plán a navrhneme správne systémové riešenia, ktorými budete spoľahlivo predchádzať týmto rizikám.
Nemôžem si dovoliť momentálne náklady navyše, čo s tým?
Práve naopak, správne nasadenie IT outsourcingu často firme ušetrí 50 až 70% nákladov na interných zamestnancov. Preto šetrenie, strach zo zmeny a zotrvanie v bežnom stave je bod, ktorý neprináša inováciu, ale udržuje stagnáciu. IT outsourcing je proces, ktorý dokáže vo veľmi rýchlom čase nájsť finančne efektívne nové možnosti rozvoja, predchádza rizikovým havarijným stavom a vnáša do podnikania stabilitu, bezpečnosť, rozvoj a efektivitu.
Nie je vzdialená správa IT menej pružná, ako interný zamestnanec?
Práve naopak, rýchlosť a transparentnosť sú benefity, ktoré profesionálny outsourcing IT so sebou prináša. Neustály monitoring a rýchle reakčné časy riešenia problému kvalifikovaným odborníkom šetria čas, financie a zabezpečujú plynulý chod vašej firmy. Navrhneme vám zmluvne garantované riešenia s transparentnou formou nákladov. IT systémy sú tak udržiavané v perfektnom stave 24/7 a zákazník neplatí za servisné hodiny.
Prečo je jeden zamestnanec na spravu IT drahší ako služby profesionálnej firmy?
Zamestnanec, ktorý má na starosti IT, alebo pomáha kolegom so spravou IT stojí často firmu okolo 2000 Eur mesačne. Ak má dokonca kumulovanú pracovnú náplň jeho kapacity sú ďaleko užšie, ako portfólio znalostí a skúseností profesionálnej firmy. Preto hoc by ste zamestnavali brigádnika, profi správa bude vždy lacnejšia a ďaleko efektívnejšia.

Najčastejšie  omyly 
pri rozhodovaní sa o správe  IT

"Nový server si zakúpime sami, veď to nemôže byť zložité."
Firmy často urobia chybu v tom, že sa snažia veľké rozhodnutia zvládnuť sami. Toto je veľmi kritický okamih, pretože sa môžu rozhodnúť nesprávne a ich ďalší rozvoj potom môže byť obmedzený. Minú nemalé financie zbytočne. Napr. zakúpia nevhodný server a následne nevedia implementovať potrebné riešenia. Musia teda server kúpiť znova. Nechajte to na odborníkov a kľúčové zmeny spravte v spolupráci s nimi. Na konci dňa vám ušetria financie a pomôžu vám k rýchlejšiemu rozvoju.
"Nájdeme si na IT nejakého šikovného brigádnika, my nepotrebujeme odbornú firmu."
Brigádnik niekedy môže stačiť. Avšak nemá také veľké skúsenosti a nie je odborník na každé odvetvie v IT. Nemusí byť dobrý administrátor a zároveň aj dobrý sieťar, atd. My máme niekoľkoročné skúsenosti s fungovaním firiem, vieme na čo si dať pozor a ako firme správne poradiť. Mame viacero odborníkov. Zatiaľ čo brigádnik nie je zastupiteľný – môže byť chorý alebo mať iné aktivity, my dostupnosť našich služieb zmluvne garantujeme.
"Bezpečnosť pre nás nie je až taká podstatná, dôležité dokumenty máme na lokalnom úložisku."
Častokrát si vo firmách myslia, že čo je doma “v office”, to sa počíta a nie je to ohrozené. Počuli ste ale o kryptovírusoch? Sú to vírusy, ktoré vám zašifrujú vsetky dáta a tie sú nenávratne preč. Zálohovanie je dôležitá časť IT v každej firme, rovnako ako aj zabezpečenie siete. Určite je preto rozumnejšie najať si na bezpečnosť IT profesionálov.
"Cloud je nebezpečný, my chceme mať dáta u seba."
Opak je často pravdou. V cloude býva zabezpečenie na veľmi vysokej úrovni. Všetky systémy sú zdvojené, záložné batérie, generátory, hasiace systémy, výkonné firewally, fyzická ochranka – toto všetko by ste museli vybudovať u vás vo firme. Navyše, cloud ponúka veľkú flexibilitu: prenajmete si len to, čo potrebujete a nemusíte nič kupovať. Chcete sa o tom presvedčiť? Vypracujeme vám komplexné porovnanie self-hosted VS cloud.
"Načo si zvyšovať náklady spoluprácou s nejakou IT firmou, keď to doteraz takto fungovalo?"
Vedenie firmy môže vyhodnocovať aktuálny stav ako uspokojivý: veď zamestnanci pracujú, všetky procesy sú fajn, len občas malý zádrhel. Avšak, je tu jedno veľké ALE. Nie je tento pohľad skreslený? Stretli ste sa už s pocitom: “ako som doteraz mohol bez toho vôbec žiť?” Ľudia často nevedia, že by veci mohli fungovať lepšie. Napríklad, ak si zamestnanci posielajú dokumenty e-mailom alebo majú pomalšie PC, nepracujú celkom efektívne. Ak zamestnanec 1 hodinu denne strávi len čakaním na techniku, pri 30 zamestnancoch je to 30 hodín denne, resp. 600 hodín mesačne. Čo na to poviete? Nenechajte robiť zamestnancov neefektívne! Pomôžeme vám nastaviť vaše procesy a IT optimálnejšie.
"IT firma nám aj tak nepomôže so všetkým."
Kompletný IT outsourcing zahŕňa všetky IT oblasti. Sme pre vás jeden bod kontaktu. Od stratenej ikony na ploche až po vybudovanie serverového riešenia. Nestrácajte čas tým, že kontaktujete rôznych dodávateľov a tí si vás prehadzujú ako horúci zemiak. Ozvite sa nám a my za vás všetko vykomunikujeme a vyriešime.

Transparentnosť

Jednoduchá a priama komunikácia
so zákazníkom
Prehľadne a na rovinu. U nás viete presne koľko zaplatíte. Zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám s výberom optimálnych kombinácií produktov a služieb.

Služby a ceny

Istota a bezpečnosť

V akom stave je Vaše IT? 
Získajte prehľad a ušetrite
Stav technológií vo vašej firme sa priamo odráža na vašich nákladoch. Nezanedbajte bezpečnosť vašich dát a zariadení. Ukážeme vám na čom ste a ako môžete ušetriť. Napíšte nám ešte dnes.
IT audit

Správny prístup

Ochota je našim 
kľúčom k úspechu
Už viac ako 12 rokov budujeme náš úspech na spokojnosti našich zákazníkov. Vieme, že ľudský prístup a ochota je základom kvalitnej spolupráce. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás?
Viac o nás

Prečo si vybrať Detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

  ISO9001

  ISO14001

  ISO27001

  ISO37001

  chevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram