Virtualizácia

Objavte komplexnosť virtualizácie

Virtualizácia sa stáva atraktívnou alternatívou pre podniky všetkých veľkostí, ktoré chcú podporiť svoje podnikanie. Väčšia mobilita pracovného zaťaženia, vyšší výkon a dostupnosť zdrojov, automatizované operácie – to všetko sú výhody virtualizácie. 

Pred výberom virtualizaťného riešenia je potrebné zvážiť viacero premenných, ako je kompatibilita, pracovné zaťaženie a štýl práce. 
Ako špecialisti s dvadsaťročnými skúsenosťami vám pomôžeme vybrať najvhodnejšie virtualizačné riešenie, nasadíme ho a efektívne spravujeme.
Pozrite si naše prípadové štúdie

Virtualizačné riešenia, ktoré spravujeme

Spoločnosť VMware je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti virtualizácie a dátových centier. vCenter Server slúži ako systém riadenia pre VMware vSphere privátneho cloudu. Používame ho pre ESXi serverov, konfiguráciu HA, DSR, vMotion a taktiež pre správu virtuálnych sietí a ich rozhrania k fyzickej sieti. V oblasti práce s daným nástrojom ponúkame spoločnú správu pre všetkých hostiteľov a taktiež všetkých dátových úložísk pomocou jedného správcovského počítača. 

Hlavnými výhodami tejto koncepcie je optimálne rozloženie skutočnej záťaže medzi hardvérom, vylúčenie výpadkov, ktoré sú spojené s údržbou či poruchami a zjednodušenie, urýchlenie prác pri zavádzaní nových serverov.
Proxmox Virtual Environment je kompletná platforma na správu serverov s otvoreným zdrojovým kódom pre podnikovú virtualizáciu. Úzko integrujeme hypervízor KVM a Linuxové kontajnery (LXC), softvérovo definované úložisko a sieťové funkcie na jednej platforme. Pomocou integrovaného webového používateľského rozhrania môžete jednoducho spravovať virtuálne počítače a kontajnery, vysokú dostupnosť pre klastre alebo integrované nástroje na obnovu po havárii.

Funkcie podnikovej triedy a 100% zameranie na softvér robia z Proxmox VE dokonalú voľbu na virtualizáciu vašej IT infraštruktúry, optimalizáciu existujúcich zdrojov a zvýšenie efektivity s minimálnymi nákladmi. Môžete jednoducho virtualizovať aj tie najnáročnejšie pracovné zaťaženia aplikácií pre Linux a Windows a dynamicky škálovať výpočtovú techniku ​​a úložisko podľa toho, ako vaše potreby rastú, čím zaistíte, že sa vaše dátové centrum prispôsobí budúcemu rastu.
icrosoft Hyper-V je virtualizačná platforma spoločnosti Microsoft alebo "hypervízor", ktorý umožňuje správcom lepšie využívať hardvér virtualizáciou viacerých operačných systémov, ktoré môžu bežať súčasne na tom istom fyzickom serveri. Pomocou Microsoft Hyper-V môžete virtualizovať serverové operačné systémy v dátovom centre. Je to tiež skvelý nástroj pre vývojárov, ktorí chcú mať istotu bezpečného prostredia na testovanie softvéru.

Produkt spoločnosti Microsoft sa vyvíja spolu s rastúcim záujmom. Microsoft Hyper-V sa rýchlo rozšíril a dokonca získava náskok pred VMware ESXi, ktorý je lídrom na trhu podnikovej virtualizácie. S virtualizáciou Hyper-V máme vynikajúce dlhodobé skúsenosti, spravujeme to na niekoľkých serveroch bez väčších problémov. Vynikajúcou časťou Hyper-V je aj integrované zálohovanie ktoré zabezpečuje stabilný a dlhodobý chod.

Čo získate virtualizačným riešením?

Znížite náklady a zvýšite kontrolu nad IT pre akýkoľvek operačný systém
Maximalizujete efektivitu a získate vysokú úroveň služieb s riadením kapacity
Dosiahnete efektívnu automatizáciu a riadené plány obnovy po katastrofickom výpadku
Docielite vysokú úroveň výkonu, ktorá je dosahovaná pomocou expertného riadenia výkonu
Získate presný prehľad spotreby daných zdrojov pre dodávanie jednotlivých IT služieb s možnosťou ocenenia

Pre úspešnú spoluprácu nás neváhajte osloviť ešte dnes. 

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram