Správa serverov

Správa serverov bez starostí

Podnikajte v kľude. O dohľad nad vaším serverom sa systematicky postaráme my. Vytvoríme zálohovaciu a bezpečnostnú stratégiu presne podľa vašich potrieb. V prípade záujmu zabezpečíme nákup nového servera s parametrami presne podľa vašich dnešných potrieb i očakávaného rastu.

Vzhľadom na to, že o servery sa staráme už 20 rokov, vieme zasiahnuť rýchlo a presne. Ale väčšinou najmä preventívne. To šetrí nemalé personálne a finančné náklady. Zamerajte sa na rozširovanie svojho podnikania a všetky úkony spojené so správou serverov nechajte na náš odborný tím.
Pozrite si aj našu komplexnú podporu pre správu robustných cloudových riešení tretích strán.
Správa cloudových riešení a virtualizácia

4 hlavné výhody 
prečo zveriť správu serverov nám

Dohľad 
24/7
Problémy so serverom sa môžu objaviť v akýchkoľvek hodinách, dovolenkovom čase, alebo v čase, keď interného zamestnanca meníte, či práve hľadáte. Situácia si vyžaduje okamžitý zásah, opravu, aby sa predišlo výpadku vašich služieb. Takýto dohľad vieme zabezpečiť, a v konečnom dôsledku sme efektívnejší a lacnejší ako interný tím.
Významná úspora nákladov
Outsourcingom správy servera dokážete znížiť náklady na fixnú réžiu vlastných zamestnancov a dostávate vyššiu hodnotu odborných znalostí a skúseností, vďaka našim sústredeným 20 ročným skúsenostiam v obore. Jeden zamestnanec zväčša neobsiahne kvalitu a kvantitu požadovaných znalostí v takej šírke, ako odborne zameraná firma s profesionálnym tímom.
Fokus 
na váš biznis
Váš biznis je to najdôležitejšie pre vás. Zamerajte sa len naň. Vo svojom obore ste najlepší. Preto sústreďujte na rozvoj svojho podnikania 100 % času. Všetko ostatné zverte do rúk ľuďom, ktorí sú profesionáli zase v tom svojom. Často vyriešime prípadné problémy skôr, ako ich vôbec zaregistrujete. Máme na to nástroje a špecializovaný tím odborníkov.
Prístup 
k now - how
Technológie idú neustále dopredu a držať krok s informáciami o nových možnostiach a následnej kybernetickej bezpečnosti, môže byť pre firmy s internou správou serverov veľmi náročné. Využitie znalostí odbornej firmy je vysoko efektívne a dlhodobo konkurencie schopné rozhodnutie. Rozsah potrebných špecializácií sa tak môže stať kľúčovou konkurenčnou výhodou.

Ako správa serverov funguje

Či už ide o správu Windows serverov, Linux serverov, alebo virtuálnych serverov, náš tím špecialostov je pripravený poskytnúť vám tú najlepšiu starostlivosť s inovačným prístupom pri nasledovných riešeniach:
Inštalácia, konfigurácia a profesionálne zabezpečenie
Permanentný monitoring systémov
Proaktívne riešenie invencií a inovácií s ohľadom na rozvoj technológií
Predchádzanie problémom vďaka expertnosti
Nákup nových serverov a riešení
Prenájom virtuálnych serverov
Konzultačná a poradenská činnosť
Pozrite si aj naše cloud riešenia 

Partneri

O niečo viac oproti štandardu. 
Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov a partnerom viacerých odborných riešení.

Úspešná spolupráca začína prvým kontaktom. Napíšte nám ešte dnes.

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram