Help desk

Sme vám poruke pomocou intuitívneho a komplexného zákazníckeho systému Helpdesk. Cez Helpdesk okamžite evidujeme vašu požiadavku. Pre každý scenár ihneď nasadzujeme zákaznícku podporu a buď cez vzdialený prístup váš problém ihneď vyriešime, alebo k vám vyrazíme.

Helpdesk je vysoko efektívny nástroj, ktorý automatizáciou šetrí čas, ako na vašej, tak aj na našej strane. Prioritizácia požiadavky nám nedovoľuje na ňu zabudnúť, alebo ju doriešiť len čiastočne. Systematickosť nástroja umožňuje ihneď zapojiť potrebných ľudí na to, aby sme manažovali vaše požiadavky k čo najväčšej spokojnosti.

Výhody prozákazníckeho systému:

rýchla a jednoduchá dostupnosť 24/7

prakticky okamžitá reakcia

100% vybavenie požiadaviek

systematický prístup = vaša skvelá zákaznícka skúsenosť


AK HĽADÁTE ODBORNÍKOV

Stojíte pred realizáciou komplexných IT projektov? Je čas vyhľadať odborníkov. Spoločnosť detect s. r. o. je vďaka vyškoleným pracovníkom ideálnym partnerom pre správu vašich IT systémov. Zastrešujeme komplexnú profylaktiku IT, od serverov, cez siete, pracovné stanice až po kancelársku techniku, takže sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na svoj biznis.​

Chcete vedieť viac? Objednajte si náš bezplatný IT AUDIT. Zmapujeme stav vašich informačných technológií, odhalíme slabé miesta a možné riziká a navrhneme riešenia s ktorými ušetríte. Napíšte nám ešte dnes.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram