Riziká IT oursourcingu

Čoho sa firmy pri výbere IT oursourcingu obávajú? Ako sa možno týmto rizikám vyhnúť? Opatrnosti nikdy nie je dosť. Skúsenosti firiem s ich dodávateľmi môžu byť rôzne a platí, že dodávateľov IT služieb v Bratislave je potrebné si riadne overiť.

  • Vyžadujte transparentnosť

Firmy sa obávajú najmä vysokých nákladov. Avšak, náklady sa dajú vyčísliť hneď na začiatku po IT audite. Mesačný paušál vám zaručí transparentné náklady.

  • Vyžadujte rýchlosť

Dlhé reakčné časy vás trápiť nemusia. Zmluvne garantovaný nástup na riešenie problému, zabezpečí firme istotu v plynulom chode prevádzky.

  • Buďte informovaní o stave a možnostiach na zlepšenie

Dodávateľ by mal na začiatku spolupráce vykonať vstupný IT audit. V rámci auditu zákazník zistí, aké má jeho IT nedostatky a ako ich odstrániť.

  • Profesionalita je základom dobrej spolupráce

Zákazníci sa často obávajú neserióznosti. Firemné referencie sú online dostupné a pomôžu vám odhaliť neprofesionálny prístup alebo práve naopak, nájsť šipičkových odborníkov.

Detect s.r.o. - IT služby pre vás

Našich zákazníkov presvedčil náš spôsob práce, to, že sme ochotní, robíme IT s ľudským prístupom a zákazníkom pomôžeme nielen s malými problémami typu “nemám ikonu na ploche” ale aj s veľkými problémami ako “nefunguje server”. Auditom a cenou sme už desiatky firiem presvedčili, že IT outsourcing je výhodný a efektívny.

O nás

Detect je firma s dlhoročnými skúsenosťami pri správe firemného IT. Ak sa potrebujete bližšie poradiť o vhodnom outsourcovaní vášho IT, pokojne sa u nás zastavte. Naši špecialisti sú tu pre vás.

#detect #itjednoducho #itodborne #itoutsourcing #itoutsourcingnaklady #itfirmybratislava

ISO9001

ISO14001

ISO27001

ISO37001

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram