Chcete vo vašej firme väčšiu produktivitu? Zabezpečte ju!

Od čias koronového home officu viaceré firmy postrehli, že zodpovednosť zamestnanca a ani jeho produktivita neklesla s možnosťou pracovať z domu. Práve naopak. Niektoré prieskumy udávajú až 23% zlepšenie výkonnosti zamestnancov, keď majú vytvorené podmienky, ktoré rešpektujú ich work-life balance.

Otázkou ostáva, aký background firma ponúka na to, aby mohol človek pracovať kedykoľvek, odkiaľkoľvek a zároveň ostal v spojení s ostatnými.

Jednou z možností, ako využiť nástroje vo firme na to, aby ste sa stali oveľa produktívnejší, je cloudová platforma Microsoft 365.

Otázkou ostáva, aký background firma ponúka na to, aby mohol človek pracovať kedykoľvek, odkiaľkoľvek a zároveň ostal v spojení s ostatnými.

Jednou z možností, ako využiť nástroje vo firme na to, aby ste sa stali oveľa produktívnejší, je cloudová platforma Microsoft 365.

Predstavte si situáciu, kde majú všetci vaši zamestnanci prístup ku všetkým dokumentom (ku ktorým majú oprávnenie) bez ohľadu na to, z akého zariadenia sa pripájajú. Kde každý nájde vždy tú poslednú najaktuálnejšiu verziu dokumentu, alebo si ľahko nájde jeho históriu, či ho jednoducho obnoví v prípade straty či nechceného vymazania. A nielen to. Microsoft 365 podporuje spoluprácu na jednom projekte pre viacerých užívateľov naraz v jednom čase, čo uľahčuje koordináciu a výmenu názorov medzi členmi tímu. Stačí len internetové pripojenie a je jedno či sa zamestnanec pripája cez Mac, Windows, tablet, alebo telefón.

Prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek?

Áno, vieme na čo myslíte - bezpečnosť. Microsoft 365 má vysoké štandardy na zabezpečenie a súkromie. Cez bezpečnostné aktualizácie, šifrovanie dát, až po viacfaktorové overovanie. Microsoft 365 vás dokonca upozorní na ransomware alebo škodlivý útok a pomôže obnoviť súbory vo OneDrive do predchádzajúceho stavu, aby sa k týmto súborom kybernetickí zločinci nedostali. Naviac sa dajú kontrolovať a spravovať na diaľku všetky firemné zariadenia, aby ste svoje dáta a informácie udržali pod kontrolou.

Ďalšou veľkou výhodou je, že sa aplikácie automaticky aktualizujú na najnovšiu verziu, bez toho aby ste na to museli myslieť, alebo dokonca niečo robiť.

Tak čo, akú dlhú cestu absolvuje wordovský dokument v tej vašej firme?

Neváhajte sa na nás obrátiť s nasedím, nastavením a vyladením celého systému. Pomôžeme vám vybrať balíček, ktorý bude najefektívnejší k vaším potrebám a kolobehu. Jeho zavedením vo firme získaš pre svojich zamestnancov viac flexibility a niektoré ďalšie vychytávky, o ktorých si povieme v niektorom z ďalších blogov.

 

O nás

Detect je firma s dlhoročnými skúsenosťami pri správe firemného IT. Ak sa potrebujete bližšie poradiť o vhodnom outsourcovaní vášho IT, pokojne sa u nás zastavte. Naši špecialisti sú tu pre vás.

#detect #itjednoducho #itodborne #itoutsourcing #itoutsourcingnaklady #itfirmybratislava

ISO9001

ISO14001

ISO27001

ISO37001

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram