Špecializované služby

Active Directory (AD), centralizovaná správa, bezpečnosť

Active Directory (AD) je databáza a súbor služieb, ktoré spájajú používateľov so sieťovými zdrojmi, ktoré potrebujú na vykonanie svojej práce.

Čítať viac

Help desk

Sme Vám poruke pomocou intuitívneho a komplexného zákazníckeho systému Helpdesk.
Čítať viac

Internet Information Services

Server Internet Information Services (IIS server) je webová aplikácia založená na systéme Windows Server, ktorá sa používa na poskytovanie obsahu webovej lokality cez internet koncovému používateľovi.

Čítať viac

Monitoring systémov

Monitoring je nástroj, ktorý vám pomôže zabezpečiť, aby vaše počítačové systémy fungovali hladko, aby nedochádzalo k výpadkom a znížiť vaše náklady.

Čítať viac

Office 365, Microsoft 365

Od 21. apríla 2020 sa oficiálna značka balíka produktivity od spoločnosti Microsoft zmenila z Office 365 na iba Microsoft 365. Nová konvencia pomenovania odráža stratégiu spoločnosti Microsoft poskytovať svojim zákazníkom jedinú kompletnú platformu produktivity.

Čítať viac

Správa cloudových riešení AWS, Azure a Google cloud

Čítať viac

Správa databáz

Systémy správy databáz (DBMS) sú softvérové ​​systémy používané na ukladanie, získavanie a spúšťanie dotazov na údaje. DBMS slúži ako rozhranie medzi koncovým používateľom a databázou a umožňuje používateľom vytvárať, čítať, aktualizovať a mazať údaje v databáze.

Čítať viac

Správa Linux serverov

Linux je open-source operačný systém založený na UNIX. Distribúcie zahŕňajú jadro Linuxu a podporný systémový softvér a knižnice, z ktorých mnohé poskytuje projekt GNU.

Čítať viac

Správa virtuálnych serverov

Podľa definície server môže byť počítač, úložné zariadenie alebo akýkoľvek program, ktorý spravuje sieťové zdroje. Zatiaľ čo virtuálny server je server, ktorý rozdeľuje softvérové ​​a hardvérové ​​možnosti servera, ktorý vytvára tieto nezávislé systémy.

Čítať viac

Správa Windows serverov

Ako správca systému Windows Server ste pravdepodobne používali mnohé z natívnych konzol Microsoft Management Console (MMC) alebo PowerShell systému Windows Server, aby bola infraštruktúra zabezpečená a dostupná.

Čítať viac

Virtualizácia Hyper-V

Microsoft Hyper-V je virtualizačná platforma spoločnosti Microsoft alebo "hypervízor", ktorý umožňuje správcom lepšie využívať hardvér virtualizáciou viacerých operačných systémov, ktoré môžu bežať súčasne na tom istom fyzickom serveri.

Čítať viac

Virtualizácia pomocou Kernel-based Virtual Machine (KVM)

Kernel-based Virtual Machine(KVM) predstavuje modernú generáciu voľne dostupnej open-source virtualizácie.

Čítať viac

Virtualizácia VMware

Spoločnosť VMwawre je vedúcim výrobcom riešenia a produktov pre virtualizáciu. Jej platformy sú používané malými taktiež aj veľkými firmami.

Čítať viac

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

ISO9001

ISO14001

ISO27001

ISO37001

chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram