Správa Windows serverov

Server je dátové srdce firmy. Bez ohľadu na vaše trhové zameranie, či model podnikania, server je uzol, ktorý všetko vo firme spája a drží pokope. Či už sa jedná o fyzický server umiestnený vo vašej firme alebo server v cloude, je potrebné venovať mu adekvátnu starostlivosť.

Kúpou správneho servera a jeho inštaláciou to iba začína. Treba ho správne nakonfigurovať, aktualizovať, monitorovať a zabezpečiť. Ale najmä, neustále spravovať a udržiavať v kondícií. Útočníci a technické problémy nikdy nespia.

4 hlavné výhody našej správy serverov

Častou obavou pri outsourcingu služieb sú zvýšené náklady a strata kontroly nad procesmi. Avšak opak je pravdou.
Pozrime sa na 4 hlavné výhody outsourcingu správy serverov:
01

Dohľad
24/7

Problémy so serverom sa môžu objaviť v akýchkoľvek hodinách, dovolenkovom čase, alebo v čase, keď interného zamestnanca meníte, či práve hľadáte. Situácia si vyžaduje okamžitý zásah, opravu, aby sa predišlo výpadku vašich služieb. Takýto dohľad vieme zabezpečiť, a v konečnom dôsledku sme efektívnejší a lacnejší ako interný tím.
02

Úspora
nákladov

Outsourcingom správy servera znižujete náklady na fixnú réžiu vlastných zamestnancov a dostávate vyššiu hodnotu odborných znalostí a skúseností, vďaka našim sústredeným 17 ročným skúsenostiam v obore. Jeden zamestnanec zväčša neobsiahne kvalitu a kvantitu požadovaných znalostí v takej šírke, ako odborne zameraná firma s profesionálnym tímom.
03

Fokus na 
core business

Zamerajte sa na svoj biznis. Vo svojom obore ste najlepší. Preto sústreďujte na rozvoj svojho podnikania 100 % času. Všetko ostatné zverte do rúk ľuďom, ktorí sú profesionáli zase v tom svojom.
04

Prístup
k now-how

Technológie idú neustále dopredu a držať krok s informáciami o nových možnostiach a následnej kybernetickej bezpečnosti, môže byť pre firmy s internou správou serverov veľmi náročné. Využitie znalostí odbornej firmy je vysoko efektívne a dlhodobo konkurencie schopné rozhodnutie.

Ako to funguje

Správa serverov si vyžaduje najnovšie informácie a dlhé skúsenosti s osvedčenými postupmi v danom odvetví.
S našim tímom expertov v tejto oblasti získavate tú najaktuálnejšiu odbornú pomoc pri jednotlivých úkonoch:

permanentný monitoring systémov
predchádzanie problémom vďaka odbornej prevencii
odborné zásahy pri riešení zadaní i problémov
inštalácia, konfigurácia a zabezpečenie
prenájom virtuálnych serverov
nákup fyzického servera
konzultačná a poradenská činnosť

Ako začať?

01
Auditom a následnou konzultáciou, vám pomôžeme zistiť, či je chod vašich systémov a serverov plynulý a bezproblémový.
02
Zmapujeme situáciu a ukážeme vám prípadné slabé miesta.
03
Navrhneme nové, úspornejšie a bezpečnejšie riešenia, ktoré spoľahlivo predchádzajú chybám a poruchám.
04
Neustále vašu technológiu monitorujeme, a vieme o možnom probléme ihneď. Riešime ho skôr, než ho sami zaregistrujete.

Ako správca systému Windows Server ste pravdepodobne používali mnohé z natívnych konzol Microsoft Management Console (MMC) alebo PowerShell systému Windows Server, aby bola infraštruktúra zabezpečená a dostupná. Ako základ mnohých lokálnych, hybridných a cloudových natívnych aplikácií tímy Windows Server naďalej investovali do uľahčenia správy a správy vašich inštancií Windows Server pomocou nástrojov na správu, ako sú Azure Arc, Windows Admin Center a System Center. Tieto nástroje sú navrhnuté tak, aby spolupracovali a každý z nich má funkcie, ktoré sa nachádzaju tam, kde ich potrebujete.

Azure Arc

Servery s podporou Azure Arc vám umožňujú spravovať fyzické servery a virtuálne počítače so systémom Windows a Linux hostené mimo Azure, vo vašej podnikovej sieti alebo u iného poskytovateľa cloudu. Táto skúsenosť so správou je navrhnutá tak, aby bola konzistentná s tým, ako spravujete natívne virtuálne počítače Azure. To vám umožňuje spravovať, spravovať a zabezpečovať servery Windows pomocou služieb, ako sú Azure Policy, Microsoft Defender for Cloud, Azure Monitor, Azure Update Management a ďalšie.

Windows Admin Center

Ak hľadáte hĺbkovú správu Windows Server a klastrov, Windows Admin Center je vynikajúcou voľbou. Windows Admin Center je modernou evolúciou „in-box“ nástrojov na správu, ako sú Server Manager a MMC, a dopĺňa ďalšie riešenia správy. A umožňuje spravovať servery na diaľku pomocou PowerShell vzdialenej komunikácie. Windows Admin Center (WAC) tiež ponúka pripojenie hybridných služieb správy Azure k vášmu lokálnemu Windows Serveru. Windows Admin Center vám však umožňuje spravovať servery Windows bez závislosti od Azure alebo cloudu.

System Center 

System Center vám umožňuje mať kontrolu nad vašou IT infraštruktúrou v rámci vášho prostredia a platforiem. Umožňuje vám zjednodušiť nasadenie, konfiguráciu, správu a monitorovanie vašej infraštruktúry a virtualizovaného softvérovo definovaného dátového centra a zároveň zvýšiť agilnosť a výkon.

Windows Server v Azure

Ak používate svoj Windows Server v Azure, Azure má natívne zabudované nástroje na správu na správu vašich virtuálnych počítačov Azure v cloudovom meradle. Microsoft Azure vám umožňujú ešte viac z vašich investícií do Windows Servera.

> Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych nástrojoch a možnostiach správy servera Windows, pozrite si novú stránku Microsoft Docs.

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Odbornú správu vašich IT systémov zabezpečuje vyškolený personál.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram