Virtualizácia Hyper-V

Čo je Hyper-V? Prečo by som ho mal používať a ako funguje?

Microsoft Hyper-V je virtualizačná platforma spoločnosti Microsoft alebo "hypervízor", ktorý umožňuje správcom lepšie využívať hardvér virtualizáciou viacerých operačných systémov, ktoré môžu bežať súčasne na tom istom fyzickom serveri.

Pomocou Microsoft Hyper-V môžete virtualizovať serverové operačné systémy v dátovom centre. Je to tiež skvelý nástroj pre vývojárov, ktorí chcú mať istotu bezpečného prostredia na testovanie softvéru.

Produkt spoločnosti Microsoft sa vyvíja spolu s rastúcim záujmom. Microsoft Hyper-V sa rýchlo rozšíril a dokonca získava náskok pred VMware ESXi, ktorý je lídrom na trhu podnikovej virtualizácie.

Ak ste čakali, kým sa táto technológia stane dostupnejšou a vyspelejšou, než sa do nej pustíte, teraz je ten správny čas. S virtualizáciou Hyper-V máme vynikajúce dlhodobé skúsenosti, spravujeme to na niekoľkých serveroch bez väčších problémov.

Vynikajúcou časťou Hyper-V je aj integrované zálohovanie ktoré zabezpečuje stabilný a dlhodobý chod.

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram