Virtualizácia VMware

Spoločnosť VMwawre je vedúcim výrobcom riešenia a produktov pre virtualizáciu. Jej platformy sú používané malými taktiež aj veľkými firmami. Platformy sú využívané k zvýšeniu využitia nevyužitých kapacít a zníženiu nákladovosti prevádzky informačných technológií. vSphere prispieva taktiež k prechodu na cloud computing pre existujúce dátové centrá. Produkty od VMware podporujú riešenia v oblasti výkonu a spolupráce serverov a tým predstavujú najvyspelejšiu špecializovanú platformu pre virtualizáciu.

Platforma VMware vSphere prináša:

Budovanie súkromných služieb, infraštruktúry a možnosti napojiť sa na verejné infraštruktúrne služby.
Zníženie nákladov a zvyšuje kontrolu nad IT pre ľubovoľný operačný systém.

Čo získate?

Využitím vSphere a ďalších virtualizačných produktov od VMware môžeme dosiahnuť:

01
Maximalizáciu efektivity a zaobstarať úroveň služieb s riadením kapacity.
02
Automatizácia a riadenie plánov obnovy po katastrofickom výpadku.
03
Aby potrebné úrovne výkonu boli dosiahnuteľné prostredníctvom riadenia výkonu.
04
Získanie presného prehľadu spotreby daných zdrojov pre dodávanie jednotlivých IT služieb s možnosťou ocenenia.


vCenter Server

Spoločnosť VMware je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti virtualizácie a dátových centier. vCenter Server slúži ako systém riadenia pre VMware vSphere privátneho cloudu. Používa sa pre ESXi serverov, konfiguráciu HA, DSR, vMotion a taktiež pre správu virtuálnych sietí a ich rozhrania k fyzickej sieti. V oblasti práce s daným nástrojom ponúka spoločnú správu pre všetkých hostiteľov a taktiež všetkých dátových úložísk pomocou jedného správcovského počítača. Hlavnými výhodami tejto koncepcie je optimálne rozloženie skutočnej záťaže medzi hardvérom, vylúčenie výpadkov, ktoré sú spojené s údržbou či poruchami a zjednodušenie, urýchlenie prác pri zavádzaní nových serverov.

VMware vCenter Server poskytuje škálovateľnosť a rozšíriteľné platformy, ktoré tvoria základ pre správu virtualizácie. Umožňuje správcovi hlboký náhľad do stavu a konfigurácie klastrov, hosťujúcich OS, dátových úložísk, a ďalších zložiek virtuálnej infraštruktúry a všetko z jedného miesta.

Poskytuje centralizovanú kontrolu a viditeľnosť na všetkých úrovniach virtuálnej infraštruktúry a taktiež dokáže kontrolovať výkon vSphere prostredníctvom aktívneho riadenia. Je najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako spravovať VMware vSphere, s viacerými virtuálnymi mašinami.

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram