Správa Linux serverov

Správa serverov 
bez starostí

Podnikajte v kľude. O dohľad nad vaším serverom sa systematicky postaráme my. Vytvoríme zálohovaciu a bezpečnostnú stratégiu presne podľa vašich potrieb. V prípade záujmu zabezpečíme nákup nového servera s parametrami presne podľa vašich dnešných potrieb i očakávaného rastu.

Vzhľadom na to, že o servery sa staráme už 17 rokov, vieme zasiahnuť rýchlo a presne. Ale väčšinou najmä preventívne. To šetrí nemalé personálne a finančné náklady. Zamerajte sa na rozširovanie svojho podnikania a všetky úkony spojené so správou serverov nechajte na náš odborný tím.

Linux je open-source operačný systém založený na UNIX.

Distribúcie zahŕňajú jadro Linuxu a podporný systémový softvér a knižnice, z ktorých mnohé poskytuje projekt GNU. Mnoho linuxových distribúcií používa vo svojom názve slovo „Linux“, ale Free Software Foundation používa názov „GNU/Linux “ na zdôraznenie dôležitosti softvéru GNU.

Populárne distribúcie Linuxu zahŕňajú Debian, Fedora a Ubuntu, ktoré samo o sebe má mnoho rôznych distribúcií a modifikácií, vrátane Lubuntu a Xubuntu . Komerčné distribúcie zahŕňajú Red Hat Enterprise Linux a SUSE Linux Enterprise. Desktopové distribúcie Linuxu zahŕňajú okenný systém, ako napríklad X11 alebo Wayland, a prostredie pracovnej plochy, ako napríklad GNOME alebo KDE Plasma. Distribúcie určené pre servery môže úplne vynechať grafiku alebo obsah zásobníka riešení, ako napríklad LAMP. Pretože Linux je voľne šíriteľný, každý môže vytvoriť distribúciu na akýkoľvek účel.

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram