Zálohovanie dát

Firemné dáta dnes tvoria kľúčovú hodnotu skoro každej firmy. Primárnou úlohou každej správy IT je tieto údaje zálohovať a chrániť. Na to je potrebná dôkladná analýza, z ktorej vyplynie rozsah, technológia a plán zálohovania a samozrejme aj potrebná frekvencia.

Vytvoriť kvalitnú stratégiu zálohovania dát v rámci interných pracovníkov IT má vždy svoje limity. Nami navrhnuté riešenie ponúka komplexnosť najmodernejších poznatkov s technológiami, ktoré zrkadlia najaktuálnejší prístup k zabezpečeniu dát a jej automatizácii.

Čo prináša profesionálna správa zálohovania:

Technické inovácie + bezpečnosť

Inovácie zásadne menia spôsob zálohovania a obnovy. Vo firmách s interným IT sa často spolieha na zabehnutý systém a málokedy sa investuje do nových a bezpečnejších možností. Pri outsourcovanej správe IT sú odborníci vždy v obraze s rozsahom skúseností, ktoré zvýšia jednak efektivitu, tak aj bezpečnosť.

Flexibilita nasadenia

Každá firma potrebuje špecifické riešenie, ktoré bude spĺňať požiadavky na pracovné zaťaženie a kapacitu akýchkoľvek zálohovaných súborov údajov. Na základe nezáväzného auditu vám vieme nájsť flexibilné a efektívne bezpečnostné riešenie na všetky interné a externé komponenty používané vo vašej firme.

100% dôvera v zotavenie

Dôvera v obnovu je to, na čo sa potrebuje každá firma spoľahnúť. Po výraznej strate údajov sa veľa firiem už zotaviť nedokáže. Preto majte správu záloh v profesionálnych rukách a chráňte to, čo je pre váš biznis najdôležitejšie.

Ekonomicky efektívne riešenie

Mnoho firiem ani netuší o obmedzeniach svojich starších účelových zálohovacích zariadení a už vôbec nie o možnosti nových, ekonomicky efektívnych a moderných riešeniach. Spoluprácou s profesionálnym tímom vyťažíte zo stratégie zálohovania dát maximum pre svoju firmu.

Prečo si vybrať Detect?

,Ako si správne vybrať IT Outsourcing?" Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou.
Napíšte nám ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Odbornú správu vašich IT systémov zabezpečuje vyškolený personál.

Napíšte nám

  ISO9001
  ISO14001
  ISO27001
  ISO37001
  ISO9001

  ISO9001

  ISO14001

  ISO27001

  ISO37001

  chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram