Súťaž

Súťažte s nami a vyhrajte

Súťaž o nový notebook Lenovo V15 G4 AMN Business Black!

IT vo firmách môže fungovať skvele, ale niekedy nie je všetko ideálne. Často prichádzajú impulzy a zlepšenia zdola. Doporučte nás do svojej firmy a zapojte sa do súťaže o hodnotnú cenu – notebook Lenovo V15 G4 AMN Business Black.

Ak práve hľadá vaša firma nového IT špecialistu, alebo má vaše IT oddelenie rezervy, pošlite nám správu s názvom firmy a kontaktnými údajmi na kompetentného, komu môžeme poslať ponuku na služby. Po registrácii budete automaticky zaradený do súťaže. My si dohodneme stretnutie a ponúkneme vašej firme profesionálne riešenia, ktoré môžu odblokovať potenciál firmy a výrazne ju posunúť pred konkurenciu.

Štatút súťaže

Súťaž prebieha: od 1.5.2024 do 31.5. 2024

Žrebovanie a vyhlásenie víťaza súťaže prebehne: 10.6.2024

Zúčastniť sa môžete poslaním správy cez FB, alebo vyplnením kontaktného formuláru na našom webe. Nezabudnite doplniť názov firmy a kontakt na kompetentnú osobu pre zaslanie ponuky.

Prajeme veľa šťastia!

Napíšte nám ešte dnes

Pre zaradenie do súťaže je potrebné do správy napísať názov firmy a pridať kontakt na kompetentnú osobu, ktorú môžeme kontaktovať z dôvodu ponuky.

  Už 20 rokov pomáhame rásť slovenským a zahraničným firmám

  ISO9001

  ISO14001

  ISO27001

  ISO37001

  chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram