prvky - grafika

Koľkokrát ste už vo firme riešili problém s počítačmi, sieťou, stratou dát, ci rôznou firemnou technikou? Neštartujúci server, problém so sieťovým pripojením, alebo hacknutý notebook a stratené dáta? Trápili ste sa s tým niekoľko dní, kým ste prišli na riešenie, alebo na to, ako takýmto situáciám predchádzať?
Existujú stovky scenárov, pri ktorých Vám odborná firma poskytne pomoc rýchlejšie, efektívnejšie a komplexnejšie ako interný zamestnanec.

​O peniaze ide vždy až v prvom rade. Čas a úsilie, ktoré venujete údržbe, správe či nastaveniam počítačov, sietí alebo serverov, alebo nebodaj riešeniu havarijných
situácii, ste mohli venovať zarábaniu. Sami viete, že tieto úkony Vás oberajú o čas, ktorý by ste mohli venovať rozvoju svojich obchodných cieľov.

6 najsilnejších argumentov hovoriacich pre outsourcing IT:

01
Majte viac času na vlastné podnikanie, a servisné starosti prenechajte nám…
02
Získajte prístup ku komplexným a 17 ročným skúsenostiam “na zavolanie”…
03
Zvýšte bezpečnosť dát a IT systémov v dnešnom rizikovom online svete…
04
Implementujte nové technológie efektívne a bez obáv zo zmeny…
05
Znížte prevádzkové náklady IT a zvýšte svoju efektivitu…
06
Udržujte si náskok pred konkurenciou…

IT outsourcing

Využite správu vašich IT zdrojov odbornou firmou. IT outsourcing je spôsob, akým môžete rozšíriť svoje možnosti a zvýšiť konkurencieschopnosť - už len
z princípu služby viete zmeniť náklady na ľudské zdroje z fixných na variabilné, alebo ich do značnej miery šetriť. Využite naše služby a vaši kolegovia sa môžu venovať vášmu biznisu.

Ponúkame nasledovné riešenia:
správa firemných počítačov a sietí
správa serverov
kybernetická bezpečnosť
cloudové služby
špecializované služby

Kroky k efektivite

Poskytujeme podporu a technologické riešenia už 17 rokov, preto dokážeme ponúknuť strategické partnerstvo presne na mieru. Po analýze IT auditu Vám
navrhneme nielen cenovo a časovo optimálne riešenie, ale zohľadníme i trendy vášho budúceho rozvoja. Môžete sa rozhodnúť pre formu a rozsah
spolupráce, či už na základe paušálu, alebo poskytnutia konkrétnych služieb.
01

Audit

Posúdime, navrhneme riešenie, a až potom nasadíme a spravujeme. Žiaden pokus-omyl.
02

Integrovaný Helpdesk

Naša vzdialená správa a monitorovanie Vám umožňuje riešiť akekolvek požiadavky v oblasti IT
03

Technická podpora 24/7

Zahŕňa monitoring, školenie, konzultácie, riešenie problémov, strategické návrhy a celkovú optimalizáciu.
04

Starostlivosť o servery

Poznáme všetky typy serverov
a zabezpečujeme ich správu a monitoring.
05

Cloudová bezpečnosť

Navrhneme a zabezpečíme ochranu
spolu s potrebnou dokumentáciou.

Čoho sa nebáť

Najčastejšou obavou pri akejkoľvek zmene je zmena samotná. V prípade IT outsourcingu však aj témy, ktoré vyvolávajú obavy či otázniky,
figurujú práve tieto ako najsilnejšie stránky:

Bezpečnosť výkonov a dát

Práve odborná firma so skúsenými IT profesionálmi disponuje postupmi, skúsenosťami a opatreniami, ktoré úspešne zabezpečia a udržujú ochranu vašich citlivých údajov.

Zvýšené náklady

Práve naopak - z fixných nákladov na servisného technika - platíte ho či zasahuje alebo nie si urobíte variabilné náklady, ktoré platíte len vtedy, keď je potreba. V prípade paušálu vás celá služba stojí menej, ako sú náklady na zamestnancov.

Transparentnosť

Naše služby sú vopred dohodnuté, strategicky plánované a transparentné. Pozrite si naše základné balíky.

POZRITE SI
NAŠE ZÁKLADNÉ BALÍKY

Cenník

Najčastejšie otázky

Potrebuje moja firma outsourcovať správu IT?
Každá firma má ambíciu rozvíjať sa a zlepšovať svoje postavenie na trhu. IT je najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvie, a profesionálna odbornosť a skúsenosť vám zabezpečí budúce konkurenčné výhody. Expertným IT auditom zistíte, ako svoju techniku optimalizovať a vyťažiť z riadenia svojho IT potenciál, aby ste boli efektívnejší, produktívnejší a konkurencieschopnejší.
Pri nových riešeniach vždy vyvstáva otázka bezpečnosti. Akú mám záruku, že moje citlivé údaje zostanú v bezpečí?
Lorem ipsum odor amet, consectetuer adipiscing elit. Feugiat vivamus fames; amet odio inceptos amet lacus eu. Quis pretium quis senectus sit porttitor sollicitudin tellus risus. Primis magnis ante pretium, ultricies suspendisse velit sodales dui leo.
Nemôžem si dovoliť momentálne náklady navyše, čo s tým?
Nullam quis id eget porta cras dignissim. Est justo penatibus mi vestibulum euismod morbi. Parturient vel platea cras erat semper ipsum torquent. Maecenas porttitor netus duis sapien aliquet mauris, mus est turpis. Nunc diam mollis rutrum erat sem. Pulvinar posuere potenti senectus vulputate ultrices viverra metus. Dui primis suscipit habitant mi dis pellentesque nostra.
Nie je vzdialená správa IT menej pružná, ako interný zamestnanec?
Cursus elementum porttitor augue suspendisse sociosqu platea tellus interdum. Class senectus nunc hendrerit felis porta consectetur litora. Auctor vulputate cubilia mollis malesuada orci iaculis litora. Vitae cras cubilia porta faucibus eu porta curae. Tempus platea vulputate consequat, praesent tincidunt urna mollis sem. Faucibus lobortis dictum felis; mus suscipit fermentum mollis molestie. Sollicitudin scelerisque convallis condimentum egestas et mattis id.

Transparentnosť

Jednoduchá a priama komunikácia
so zákazníkom
Prehľadne a na rovinu. U nás viete presne koľko zaplatíte. Zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám s výberom optimálnych kombinácií produktov a služieb.
Služby a ceny

Istota a bezpečnosť

V akom stave je Vaše IT? 
Získajte prehľad a ušetrite
Stav technológií vo vašej firme sa priamo odráža na vašich nákladoch. Nezanedbajte bezpečnosť vašich dát a zariadení. Ukážeme vám na čom ste a ako môžete ušetriť. Napíšte nám ešte dnes.
IT audit

Správny prístup

Ochota je našim 
kľúčom k úspechu
Už viac ako 12 rokov budujeme náš úspech na spokojnosti našich zákazníkov. Vieme, že ľudský prístup a ochota je základom kvalitnej spolupráce. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás?
Viac o nás

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás? Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

  ISO9001
  ISO14001
  ISO27001
  ISO37001
  ISO9001

  ISO9001

  ISO14001

  ISO27001

  ISO37001

  chevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram