Prípadová štúdia výroba a priemysel

Spoločnosť Lutz Precision je jedným z popredných svetových dodávateľov fréz na špičky elektród a systémov na ich výmenu pre automobilový priemysel. Ako globálny hráč má zastúpenie takmer na všetkých kontinentoch, aj tam, kde najväčší výrobcovia produkujú svoje vozidlá. Obzvlášť silnú pozíciu zastávajú v Číne, kde si s kompetentnými partnermi neustále budujú poprednú pozíciu na trhu v automobilovom priemysle.

Výzva

Rýchlo sa meniace požiadavky a vysoké štandardy kvality v automobilovom priemysle vyžadujú od LUTZ Precision neustále zlepšovanie a inovácie. Preto bolo pre firmu kľúčové nájsť spoľahlivého partnera, ktorý by zabezpečil, že ich IT infraštruktúra bude vždy krok vpred pred ich technologickými a operačnými potrebami.

Riešenie

Naša firma bola vybraná na poskytovanie komplexného riadenia IT infraštruktúry pre LUTZ Precision, zahŕňajúceho všetko od serverovej správy po neustálu technickú podporu pre zamestnancov. Naše úsilie sa sústredilo na tri hlavné oblasti:

 1. Optimalizácia IT infraštruktúry: Implementovali sme najnovšie technológie a postupy na zabezpečenie maximálnej dostupnosti a výkonu serverov, čo je nevyhnutné pre plynulý chod výrobných procesov LUTZ Precision.

 2. Inovácie a modernizácia: Aktívne sme pracovali na inováciách a modernizácii IT procesov, zavádzali sme riešenia zamerané na zvýšenie efektivity a znižovanie nákladov, vrátane cloudových technológií a automatizovaných systémov pre správu dát.

 3. Podpora: Zabezpečujeme nepretržitú podporu pre všetkých zamestnancov LUTZ Precision v rátane hladkého chodu nových technológií.

Výsledok

Vďaka úzkej spolupráci s našou firmou LUTZ Precision dosiahla významné zlepšenia v efektivite a produktivite svojich operácií. Inovácie v IT infraštruktúre a procesoch umožnili firme lepšie reagovať na dynamické požiadavky trhu a udržať si konkurenčnú výhodu v oblasti precízneho výrobného priemyslu.

 

Kontaktujte nás ešte dnes a využite naše 20 ročné skúsenosti

  ISO9001

  ISO14001

  ISO27001

  ISO37001

  chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram