Prípadová štúdia informačné technológie

Partnerstvo s CompaxDigital 

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete technológií je pre softvérové spoločnosti kľúčové mať stabilné a zároveň flexibilné vývojové prostredie. Toto prostredie musí byť dostatočne robustné, aby podporilo komplexné vývojové cykly, a zároveň dostatočne agilné, aby umožnilo rýchle prispôsobenie sa novým výzvam.

CompaxDigital

CompaxDigital, pôsobiaci v oblastiach telekomunikácií, médií a pri spolupráci s vládnymi inštitúciami, predstavuje príklad spoločnosti, ktorá si uvedomuje význam tejto rovnováhy. S operáciami rozprestierajúcimi sa cez 13 krajín a s tímom viac ako 650 zamestnancov, CompaxDigital je silou v oblasti softvérového vývoja na celosvetovej úrovni.

Spolupráca, ktorá mení hru

V našej spolupráci s CompaxDigital sme hrdí, že môžeme ponúknuť kritickú podporu pre ich serverovú infraštruktúru a zároveň poskytovať podporu ich rozrastajúcemu sa tímu zamestnancov. Naša úloha zahŕňa nielen správu a údržbu serverov, ale tiež poskytovanie konzultačných služieb, aby sme zabezpečili, že ich IT prostredie je vždy pripravené na podporu ich dynamického vývojového procesu.

Spoľahlivosť ako základ úspechu

Pre nás nie je väčšia odmena ako vedomie, že sme sa stali spoľahlivým partnerom pre tak významnú celosvetovú softvérovú spoločnosť. Táto spolupráca nám umožňuje nielen ukázať hĺbku našich technických znalostí, ale aj našu schopnosť prispôsobiť sa a riešiť špecifické potreby a požiadavky klienta na globálnej úrovni.

Skúsenosti

Naša dlhoročná prax a hlboké odborné znalosti v oblasti OT infraštruktúry nám umožňujú adresovať aj tie najšpecifikejšie výzvy našich zákazníkov. Máme rozsiahle skúsenosti a referencie, ktoré nás oprávňujú ponúkať riešenia na najvyššej úrovni.

 

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako môžeme vylepšiť vašu IT infraštruktúru

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram