Kybernetická a počítačová bezpečnosť

Na zabezpečenie počítačového systému je nutné porozumieť útokom a hrozbám, analyzovať zraniteľnosť firmy a vypracovať stratégiu, ktorá stav kybernetickej a počítačovej bezpečnosti zaistí.

3 kroky k zaisteniu kybernetickej bezpečnosti:

01
prevencia hrozieb
02
detekcia hrozby 
03
reakcia na hrozbu

Typy kybernetických útokov

Phishing, Eskalácia privilégií, Spoofing, Ransomware, či Malvér sú len niektoré z typov kybernetických útokov, pri ktorých môže prísť bez dôkladnej bezpečnostnej stratégie k nenávratným škodám. Firmy častokrát možno len matne tušia, ako veľmi zraniteľná môže byť firma a samozrejme aj jej zamestnanci v online prostredí.

Počítačová bezpečnosť

V rámci počítačovej bezpečnosti zabezpečujeme koncové body, ako sú počítače, notebooky, servery, virtuálne stroje a laaS, čo chráni IT infraštruktúru zvnútra firmy. Monitorujeme a aktualizujeme bezpečnostné opatrenia pre všetky systémy organizácie: Firewally, zabezpečenie e-mailov, antivírusový a antimalvérový softvér, kontrola prístupu, zabezpečenie aplikácií, zabezpečenie mobilných zariadení a pod.

Kybernetická bezpečnosť

V rámci kybernetickej bezpečnosti zabezpečujeme ochranu informácií a ich udržiavanie v bezpečí pred neoprávneným prístupom z vonku, napríklad zo strany hackerov. Naša práca pozostáva zo zabezpečenia kritickej infraštruktúry, zabezpečenia cloudu, prevencie straty údajov, vzdelávania koncových používateľov atď. Chránite tak dáta prenášané vo verejných a súkromných sieťach.

Čo robíme

Ako všade inde, aj tu platí, že prevencia je mnohonásobne lacnejšia ako odstraňovanie následkov. Systematické a cenovo dostupné expertné riešenie je výhodnejšie ako z hľadiska ľudských zdrojov, prístupu k expertným znalostiam, komplexnosti, tak aj z hľadiska samotných vynaložených nákladov v porovnaní s interným riešením v rámci firmy.

Audit infraštruktúry

V rámci vstupného auditu zmapujeme vašu infraštruktúru, procesy a kritické systémy vo vašej firme.

Identifikácia rizík

Identifikujeme zraniteľnosť, možné hrozby a slabé miesta. Oboznámime Vás s možnými rizikami.

Návrh stratégie

Navrhneme komplexnú systematickú bezpečnostnú stratégiu a zabezpečíme jej implementáciu.

Systematická kontrola

Zabezpečíme pravidelnú aktualizáciu bezpečnostných prvkov a systematický monitoring.

Prečo si vybrať detect?

Ako si správne vybrať IT Outsourcing? Na trhu je množstvo spoločností, ktoré ponúkajú rovnaké spektrum služieb za podobné ceny.
Komu zveriť do rúk bezpečnosť vašich systémov? Ako získať istotu?

Prvým krokom k vašej spokojnosti je zmapovanie vašich súčasných technológií. Naši odborníci vám na základe bezplatného IT auditu vysvetlia,
v akom stave je vaše IT. Ukážeme vám možné problémy a predostrieme vám ich riešenie. Máte možnosť spoznať nás osobne a nezáväzne sa rozhodnúť,
či s nami chcete spolupracovať. Kto sú naši dlhoroční zákazníci a prečo si vybrali práve nás?  Čítajte ďalej.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca sa začína prvým stretnutím alebo ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Profesionálnu správu vašich IT systémov zabezpečujú vyškolení pracovníci.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram