Antivírová ochrana

Niet pochýb o tom, či spoločnosť potrebuje antivírovú ochranu. Antivírové riešenie je jednou z najzákladnejších a najpotrebnejších ochrán pre vašu firmu.

Jedinou otázkou je, či má zmysel pre vašu firmu riešiť antivírovú ochranu interne alebo externe. Pre mnohé spoločnosti ochrana pred vírusmi zahŕňa celú škálu postupov, od počiatočných filtrov a blokátorov, cez proaktívne skenovanie a monitoring prístupových bodov, až po školenie personálu.

Zváženie možností interného zabezpečenia často naráža na otázku rozsahu povinností interných IT zamestnancov, ich odborného  vzdelávania a rozhľadu v nových technológiách a možnostiach riešenia. Keďže kybernetické útoky sa neustále vyvíjajú, je nepravdepodobné, že by firma bez ohľadu na veľkosť, dokázala zvládnuť každý typ bezpečnostnej hrozby bez tretích strán.

Výhody outsourcovaného riešenia antivírovej ochrany:

Prémiové riešenie

Pozeráme na vec z nadhľadu experta.

Optimálna efektivita

Najvýkonnejšia a najkomplexnejšia technológia.

Úspora nákladov

Za zlomok ceny oproti interným riešeniam.

Niekedy je najlepšie nechať to na profesionálov robiť to, čo vedia najlepšie.

Naše služby:

Sieťové brány Firewall
CISCO, Mikrotik, Fortinet, Checkpoint, …
Ochrana e-mailu
viacvrstvová pokročilá antivírová ochrana pred nežiaducimi správami, spamom a kybernetickým útokom
Antivírusový softvér
ESET, Microsoft, …
Bezpečnosť cloudových služieb
spoľahlivé zabezpečenie všetkých zraniteľných miest spojené s cloud computingom: sieťová bezpečnosť, bezpečnosť virtualizačného prostredia, správa prístupu a bezpečnosť dátového úložiska
Ochrana DDoS
viacvrstvové bezpečnostné riešenie ochrany pred sieťovými útokmi, kde len firewall nestačí
Šifrovanie
efektívne riešenie pre šifrovanie citlivých údajov duševného vlastníctva, know-how, osobných či firemných údajov o zákazníkoch, obchodných partneroch a pod.


AK HĽADÁTE ODBORNÍKOV

Stojíte pred realizáciou komplexných IT projektov? Je čas vyhľadať odborníkov. Spoločnosť detect s. r. o. je vďaka vyškoleným pracovníkom ideálnym partnerom pre správu vašich IT systémov. Zastrešujeme komplexnú profylaktiku IT, od serverov, cez siete, pracovné stanice až po kancelársku techniku, takže sa naši zákazníci môžu plne sústrediť na svoj biznis.​

Chcete vedieť viac? Objednajte si náš bezplatný IT AUDIT. Zmapujeme stav vašich informačných technológií, odhalíme slabé miesta a možné riziká a navrhneme riešenia s ktorými ušetríte. Napíšte nám ešte dnes.

Referencie

Máte záujem o spoluprácu?

Každá úspešná spolupráca začína prvým stretnutím alebo cenovou ponukou.
Kontaktujte nás ešte dnes.

Partneri

Sme držiteľmi niekoľkých certifikátov. Odbornú správu vašich IT systémov zabezpečuje vyškolený personál.

Napíšte nám

    ISO9001

    ISO14001

    ISO27001

    ISO37001

    cogpie-chartdiamondchevron-downarrow-rightcheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram